Fioletowe kolczyki sutasz "Lady Stuart" z kryształami Swarovski

Delikatne, połyskujące nieskazitelnym szlifem kryształów Swarovski kolczyki - sztyfty w kolorze soczystego fioletu..."Lady Stuart" w kolorze!

Ponieważ jestem już w zasadzie jedną noga w aucie, które to auto zmierza do Krakowa na coroczne już, tradycyjne, zdaje się, spotkanie okolicznych biżuteryjek, chcę Wam na weekend pozostawic tu coś mocno wiosennego i kolorowego :) Zobaczymy się bowiem pewnie dopiero w poniedziałek, niech więc ten weekend obfituje Wam w słoneczko i piękną aurę, kolor zaś, którego jeszcze ewidentnie brakuje na zewnątrz (chociaż na ostatnim spacerku znalazłam chowającą się za kamykiem pszylaszczkę) serwuję Wam tu :)

Fioletowe kolczyki sutasz
fot. PiLLow Design
Delikatne, fioletowe kolczyki sutasz.

Sercem tych delikatnych sztyftów są przepięknie mieniące się kamienie Swarovski Rivoli. Pomiędzy jedwabiste pasma sutaszu w odcieniu soczystego, głębokiego fioletu wkomponowałam również szlifowane oponki hematytu galwanizowanego tytanem. Dół kolczyków zdobią krople hematytu, również galwanizowane tytanem.


Sztyfty z sutaszu
fot. PiLLow Design
 Sztyfty z sutaszu i kamieni swarovski.


Biżuteria sutasz
fot. PiLLow Design
 Sutaszowe sztyfty w kolorze fioletowym, z kryształami Swarovski i hematytami.


Subtelne ale wyraziste. Ich dł. całkowita to niecałe 3 cm. Sztyfty wykonane ze srebra 925, tył podbity atłasem.
Sztyfty sutasz fioletowe
fot. PiLLow Design

Sutaszowe sztyfty "Lady Stuart" z kamieniami Swarovski.


Kolczyki Swarovski
fot. PiLLow Design
Biżuteria sutasz z kryształami Swarovski.


Miła dla oka odmiana od bieli, prawda? Taki wiosenny, weekendowy przerywnik kolorystyczny :) Żczyczę Wam przyjemnego odpoczynku od pracy, sobie też :) I do zobaczenia w poniedziałek!


*****************************************
******************************************
TOP