Biżuteria ślubna sutasz PiLLow Design to dziecko pasji i miłości do projektowania…

… a ja jestem matką tego dziecka…

Małgorzata Sowa, to ja. 

 

Na co dzień jestem matką niebieskookiej blondyneczki o włosach skręconych w figlarne loczki i żoną najwspanialszego mężczyzny na świecie! 

Jestem również projektantką biżuterii ślubnej i założycielką polskiej marki biżuterii ślubnej wykonywanej techniką haftu sutaszowego, która jako pierwsza wyspecjalizowała się w projektowaniu i tworzeniu biżuterii dedykowanej przyszłym Pannom Młodym

 

 

Jak do tego doszło?

 

W roku 2006 zostałam matką i już dzisiaj wiem, że to był mój pierwszy krok w kierunku stworzenia własnej marki. Wtedy oczywiście tego nie wiedziałam!

 

Jest rok 2007 i moja córka rośnie i staje się coraz bardziej samodzielna. Wracam do tematu swojej kariery zawodowej i na 3 miesiące powracam na etat. Jednak praca w korporacji to nie jest to, czego pragnę. Szybko składam wymówienie. I to jest moment, w którym moja inwencja twórcza, nie hamowana dłużej przez służbowe obowiązki, powoli, ale z dnia na dzień, coraz mocniej daje znać o swoim istnieniu.  

 

Jest rok 2008 – rodzi się PiLLow Design!

Od początku była to marka biżuteryjna i od początku była związana z szyciem i haftowaniem. W mojej pracowni rozkwitają satynowe, szyte broszki!

Lata 2009 – 2011 to czas intensywnej pracy, doskonalenia własnych umiejętności zarówno technicznych, jak i z zakresu projektowania. PiLLow Design rośnie w siłę, nabiera rozpędu i dzięki oryginalnemu wzornictwu i nowatorskim połączeniom materiałów i form, przebija się przez trudny rynek modowy. Obiera również swój ostateczny kierunek – modę ślubną!

Końcówka roku 2011 jest dla mnie wyjątkowa. To wtedy bowiem zostaje opublikowana pierwsza w Europie książka o haftowaniu sutaszem.

„Haft sutasz krok po kroku – kolczyki Lawendowy Krem” to moja pierwsza książka. Trudno było mi uwierzyć, że to dzieje się na prawdę!

W 2012 roku PiLLow Design zostaje laureatem konkursu Warsaw Street of Design.

Końcówka 2012 roku to dla mnie kolejny krok milowy. Pierwsze wydanie książki, jak i jej dodruk, sprzedały się bardzo dobrze, nakład zostaje błyskawicznie wyczerpany. Postanawiamy, wspólnie z wydawnictwem, o wydaniu drugiej części podręcznika.

Tym sposobem zostaje wydana książka „Haft sutasz krok po kroku – bransoletka Szeherezada”.

Recenzja: Kasia Grynda, www.skarbynatury.pl o ksiażce.

Od 2012 roku, opanowawszy technikę do perfekcji intensywnie pracuję nad wzornictwem marki, powstają nowe, ślubne kolekcje, które cieszą się Waszym uznaniem do dziś.

W 2013 roku bizuteria PiLLow Design zostaje wyróżniona znakiem jakości Poland Handmade.

 

 

2014 rok to rok kolejnych przełomów. Nawiązuję współprace z innymi, wiodącymi firmami w branży ślubnej, poznaję nowych kontrahentów, marki, z którymi wspólnie buduję pozycję PiLLow Design w świecie mody ślubnej. Biżuteria PiLLow Design wielokrotnie pojawia się na łamach największych ślubnych wydawnictw w Polsce. Mam również przywilej współpracy z portalem ABC Ślubu, jako specjalista w dziale biżuterii ślubnej.

Dlaczego o tym piszę?

 

Powód jest prosty. Chcę aby każda zaglądająca tutaj, przyszła Panna Młoda wiedziała, że może mi zaufać.

PiLLow Design to nie tylko najwyższej jakości „biżuteria ślubna sutasz skrojona i szyta na miarę”, ale przede wszystkim to lata nauki, ciężkiej, wytężonej pracy oraz doświadczenia w branży ślubnej.To również kilometry przeszytego sutaszu i setki zadowolonych Panien Młodych! To właśnie są powody dla których PiLLow Design jest liderem wśród polskiej biżuterii ślubnej sutasz.

Musicie też wiedzieć, że w pracę nad Waszą biżuterię ślubną wkładamy, jako rodzina, całe nasze serca. Serio, serio!

Oczywiście, wcale nie musicie wierzyć moim słowom, zachęcam Was zatem do poznania opinii klientek, które w wyjątkowym dla siebie dniu, założyły absolutnie wyjątkową biżuterię ślubną…

***