kolczyki ślubne sutasz sutasz ślubny

Fuksjowa Panna Młoda

Kolczyki ślubne sutasz z kryształami Swarovski w kolorze soczystej fuksji. 

Kolejna propozycja dla pań, które poszukują biżuterii ślubnej, przełamującej kolorystyczne, ślubne konwenanse. 

Dzisiaj stawiam na soczysty kolor fuksjowy, który mocno kontrastuje z tradycyjną bielą ślubną, ale odpowiednio wkomponowany wprowadza nutkę świeżości w klasyczną, białą, ślubną stylizację. Połyskujące migdały Swarovskiego zostały w tych kolczykach otoczone drobnymi cyrkoniami Preciosa. Dodatkową ozdobą kolczyków są mniejsze kryształki Swarovski w szlifie bicone i rivoli oraz transparentne koraliki Toho. Jedwabiste pasma sutaszu w odcieniu śnieżnej bieli tworzą lekką, ażurową formę, znanego i lubianego przez Panny Młode fasonu, „Ślubne tulipany”. 

Kolczyki śłubne
fot. PiLLow Design

Kompozycja kolorystyczna prezentowanych kolczyków przywodzi na myśl kwiaty Orchidei. Dlatego, do tak skomponowanej biżuterii ślubnej polecam bukiet ślubny ze storczyków. Wyobraźcie sobie całą stylizację ślubną, z prezentowanymi kolczykami, z pięknymi orchideami w bukiecie i we włosach…

Kolczyki ślubne sutasz
fot. PiLLow Design

Kolczyki wykonane są tak, aby tył był subtelnie podbity tylko w stopniu minimalnym (podbicie atłasowe), są więc dwustronne. Sztyfty wykonane ze srebra 925. Całkowita długość to 8,5 cm, ale pomimo swoich gabarytów, kolczyki sa lekkie i nie obciążają ucha. 

Biżuteria ślubna
fot. PiLLow Design
Kolczyki ślubne sutasz
fot. PiLLow Design

Na koniec, wklejam Wam miłe Panie kilka fotografii ślubnych, udostępnionych mi przez moją klientkę. Zobaczcie jak ten fason biżuterii prezentuje się na Pannie Młodej. Wprawdzie Pani Angelika wybrała kolczyki ślubne w odcieniu IVORY z kryształami Swarovski w kolorze złota, ale pokazuję je, by przybliżyć nieco to, jak tulipanowe kolczyki wyglądają w rzeczywistości.

Panna Młoda
fot. Marcin Młodkowski
Soutache ślubny
fot. Marcin Młodkowski
Biżuteria ślubna ivory
fot. Marcin Młodkowski

Jeśli macie dodatkowe pytania odnośnie biżuterii lub potrzebujecie ślubnych konsultacji i porady w zakresie dopasowania biżuterii ślubnej do Waszej kreacji, zachęcam do kontaktu.

******************************************

******************************************

Możesz również polubić…