Para kolczyków ślubnych w kolorze złota. Wytworna i prawdziwie królewska, pełna blasku metalizowanych pasm sutaszowych i szlifowanych kryształów Swarovski….
fot. PiLLow Design |
Ażurowa, wdzięczna forma tej ślubnej biżuterii sprawia, że kolczyki, pomimo przepychu i bogatego zdobienia, są jednocześnie delikatne i subtelne. Nie obciążają ani ucha (są niebywale lekkie) ani ,wizualnie, całej stylizacji. Idealne do sukni ślubnej z gorsetem w kształcie serduszka.
fot. PiLLow Design |
Dodatkową ozdobe tej biżuterii stanowia niewielkie, przeźrioczyste kropelki Preciosa oraz drobne, galwanizowane na złoto koraliki Toho. Tył kolczyków wykończylam atłasem. sztyfty są wykonane ze srebra 925.
fot. PiLLow Design |
fot. PiLLow Design |
Ten fason biżuterii, w wydaniu śnieżnobiałym, możecie zobaczyć na >>BIAŁEJ CZAROWNICY<< a te w apetycznym odcieniu ecru prezentowała na swoim ślubie >>PANI AGNIESZKA<<.
******************************************
******************************************