Panna Młoda jak księżniczka :)

To, że mam najpiękniejsze klientki na świecie jest już udowodnionym w zasadzie prawem fizyki i powinno się, uważam, spisać to prawo i umieścić w podręcznikach szkolnych :)


Uwielbiam, gdy te prześliczne kobiety dzielą się ze mną cząstką swoje szczęscia, podsyłając mi swoje ślubne fotografie. A bije z nich szczęście i radośc o jaką trudno na stylizowanych sesjach fotograficznych - produktowych. Tu ta radośc jest autentyczna i szczera i powoduje natychmiastowy uśmiech na twarzy...

Przedstawiam Wam dzisiaj Panią Agnieszkę, prawdziwą księzniczkę, która do swojej sukni ślubnej wybrała "Ślubne kandelabry" w odcieniu ecru. Ażurowe, lekkie i bardzo wykwintne, cudownie wkomponowały się w romantyczną stylizację ślubną. 

"Kolczyki sprawiły się tego dnia znakomicie, przepięknie się prezentowały i zebrały wiele pochwał. Nie wadziły w tańcu, były cudownie lekkie i nienachalne  Będę je nosić na co dzień." Agnieszka G.


Kolczyki ślubne sutasz PiLLow Design
fot. Wojciech WójcikSoutache ślubny ecru
fot. Wojciech Wójcik

Biżuteria ślubna Swarovski i sutasz
fot. Wojciech Wójcik
Detale tych ślubnych kolczyków możecie zobaczyć na fotografii poniżej a ich szczegółowy opis znajdziecie tu >>KLIK<<

Biżuteria ślubna soutache PiLLow Design
fot. PiLLow Design


Pani Agnieszce serdecznie dzięuję za udostępnione fotografie a młodej parze życze wszelakich dobroci i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!


***
https://www.facebook.com/PiLLowDesign
e-mail: gosia.sowa@gmail.com
***

TOP