Kolejna odsłona biżuterii sutaszowej ślubnej...Ponieważ na początku grudnia brałam udział w dwóch wystawach ślubnych - w Pałacu Kultury oraz na Torwarze, na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy powstało kilka nowych par ślubnych kolczyków sutasz. Będę chciała pokazywać je Wam powoli, tak aby nie spowodować Waszego przysypiania ;) bo wiadomo, że co za dużo to bardzo niezdrowo (a po świętach to przysłowie jest bliskie sercom, a w zasadzie to żołądkom, wielu :) )

Dziś prezentuję dwie pary kolczyków z serii Sensuell Soutache - są smukłe, długie (ok. 9 cm) i bardzo eleganckie. Ten sam fason wykonałam w 2 wersjach kolorystycznych - śnieżnobiałej z kryształami oraz  śmietankowej z perełkami Swarovski. Ponieważ gama kolorystyczna sutaszu jest szeroka, można wykonać taką biżuterię i dopasować ją kolorystycznie idealnie do sukni ślubnej :)

"Sensuell soutche - śmietankowe perły" - perły Swarowski, kryształ górski, kryształki Swarovski, koraliki Toho, sutasz w kolorze złamanej bieli (śmietankowym).

sutasz slubne perly1

sutasz slubne perly2"Sensuell soutache - śnieżny blask kryształów" - kryształy Swarowski, kryształ górski kwarc, koraliki Toho, sutasz w kolorze śnieżnej bieli.


a na sam koniec maleńka zapowiedź nowej, ślubnej serii biżuterii z mocnym akcentem kolorystycznym "Sensuell Soutache...the touch of colour "


:)

TOP