biżuteria na ślub

Kolejna odsłona biżuterii sutaszowej ślubnej…

Ponieważ na początku grudnia brałam udział w dwóch wystawach ślubnych – w Pałacu Kultury oraz na Torwarze, na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy powstało kilka nowych par ślubnych kolczyków sutasz. Będę chciała pokazywać je Wam powoli, tak aby nie spowodować Waszego przysypiania 😉 bo wiadomo, że co za dużo to bardzo niezdrowo (a po świętach to przysłowie jest bliskie sercom, a w zasadzie to żołądkom, wielu 🙂 )

Dziś prezentuję dwie pary kolczyków z serii Sensuell Soutache – są smukłe, długie (ok. 9 cm) i bardzo eleganckie. Ten sam fason wykonałam w 2 wersjach kolorystycznych – śnieżnobiałej z kryształami oraz  śmietankowej z perełkami Swarovski. Ponieważ gama kolorystyczna sutaszu jest szeroka, można wykonać taką biżuterię i dopasować ją kolorystycznie idealnie do sukni ślubnej 🙂

„Sensuell soutche – śmietankowe perły” – perły Swarowski, kryształ górski, kryształki Swarovski, koraliki Toho, sutasz w kolorze złamanej bieli (śmietankowym).

sutasz slubne perly1

sutasz slubne perly2

„Sensuell soutache – śnieżny blask kryształów” – kryształy Swarowski, kryształ górski kwarc, koraliki Toho, sutasz w kolorze śnieżnej bieli.

a na sam koniec maleńka zapowiedź nowej, ślubnej serii biżuterii z mocnym akcentem kolorystycznym „Sensuell Soutache…the touch of colour „

🙂

Możesz również polubić…