szara opaska ślubna sutasz

Opaska ślubna sutasz z kryształami Swarovski.

Romantyczna opaska ślubna sutasz z migdałami Swarovski Elements.

Koniecznie zobaczcie do jakiej sukni ślubnej została zaprojektowana ta ślubna ozdoba do włosów!

Opaska do włosów sutasz
Opaska do włosów sutasz z kryształami Swarovski.

fot. PiLLow Design

Sutaszowa opaska ślubna, została zaprojektowana specjalnie  do niecodziennej sukni ślubnej. Pani Milena poszukiwała opaski ślubnej do sukni zdobionej niebywale misternymi koronkami w kolorze szarym. Słusznie, odwiedziła najlepszy butik z biżuterią ślubną w Warszawie Novia Blanca – i zapytała właścicielkę sklepu (która nota bene jest również stylistką ślubną) o poradę (przy okazji, adres do butiku podam Wam na końcu posta, tam tez zamieszczę fotografię sukni ślubnej Pani Mileny). 

Ponieważ potrzeba była niebywale specyficzna (Pani Milena poszukiwała bowiem opaski w konkretnym odcieniu szarości) nie udało się dobrać biżuterii ze standarowego asortymentu sklepu. Ida jednak, nie poddając się, stanęła na wysokości zadania i nie chcąc pozostawić Pani Mileny bez wymarzonej ozdoby ślubnej, podała Jej mój numer telefonu. Sprawa była tym pilniejsza, że ślub jest już tuż tuż, bo 24 maja! Pani Milena zadzwoniła chwilę później, pomimo kiepskiego zasięgu (akurat byłam poza pracownią, w drodze nad moją ulubioną, roztoczańską rzekę), szybciutko „załatwiłyśmy” detale telefonicznie, mailowo zaś, po powrocie do domu, wysłałam Pani Milenie wzornik kolorów sutaszu i jeszcze tego samego dnia dobrałyśmy  odpowiedni odcień szarości.

W trybie „superszybkim” powstała opaska ślubna, w kolorze chłodnej, średniej szarości, której serce stanowią pięknie migocące kryształy Swarovski szlifowane w formę migdałów oraz szklane, okrągłe cyrkonie. Dodatkowo, pomiędzy jedwabiste pasma sutaszu wkomponowałam również drobniutkie koraliki Toho. Ozdobę sutaszową zamontowałam na metalowej opasce, wedle życzenia Pani Mileny.

Sutaszowa opaska ślubna z kryształami Swarovski
Sutaszowa opaska ślubna z kryształami Swarovski.

fot. PiLLow Design

Ślubna opaska do włosów z sutaszu
Ślubna opaska do włosów z sutaszu.

fot. PiLLow Design

Sutasz ślubny - opaska do włosów
Sutasz ślubny – opaska do włosów.

fot. PiLLow Design

Szara opaska ślubna z kryształami Swarovski
Szara opaska ślubna z kryształami Swarovski.

fot. PiLLow Design

Ozdoba ślubna sutasz do włosów
Ozdoba ślubna sutasz do włosów.

fot. PiLLow Design

Soutache ślubny szary - opaska do włosów
Soutache ślubny szary – opaska do włosów.

fot. PiLLow Design

Teraz mogę Wam pokazać Wam suknię ślubną klientki (musicie wybaczyć nam jakość fotografii, domyślacie się na pewno, że zdjęcie zostało zrobione telefonem komórkowym podczas przymiarki):

fot. archiwum własne klientki

Zgodnie z obietnicą, podam Wam teraz warszawski adres butiku:

Novia Blanca

Ul. Zgodna 3

00-018 Warszawa

Jeśli marzycie o tym, by Wasza biżuteria ślubna korespondowała z wybraną przez Was suknią ślubną, koniecznie do mnie napiszcie! Nawet jeśli Wasza kreacja nie ma fabrycznie wszytych kolorowych aplikacji, wspólnie znajdziemy na to radę 🙂 Tutaj >>KLIK<< znajdziecie przykład na to, jak może wyglądać opaska ślubna, kolczyki i niecodzienna aplikacja ślubna, w komplecie 🙂

*****************************************

******************************************