biała cyrkonia naszyjnik ślubny sutasz

Naszyjnik ślubny z cyrkonią – IVORY Butterfly

Delikatny jak mgiełka naszyjnik ślubny z białą cyrkonią. Subtelny akcent do ślubnej kreacji, który uzupełni i podkreśli romantyczną, ślubną stylizację. 

Sercem naszyjnika jest biała cyrkonia cubic, oszlifowana w formę migdała. Ten klasyczny, tradycyjny, ślubny kamień okalają jedwabiste pasemka sutaszu w apetycznym odcieniu IVORY.

Naszyjnik ślubny sutasz IVORY
fot. PiLLow Design
Delikatny naszyjnik ślubny
fot. PiLLow Design

Ażurowa forma naszyjnika sprawia, że jest on niebywale lekki, wyrazisty ale subtelny. Całą kompozycję uzupełniają drobniutkie, transparentne koraliki Toho oraz kryształki i kropelki Preciosa. 

Naszyjnik ślubny z cyrkonią
fot. PiLLow Design
Sutaszowy naszyjnik ślubny
fot. PiLLow Design

Ażurowe łuczki naszyjnika są w specjalny sposób utrwalone. Wykonane tak, aby podczas tańców nie traciły formy i nie odkształcały się. Tył naszyjnika wykończyłam punktowo atłasem w tym samym odcieniu co użyty sutasz. Element haftowany zawieszony na bazie z koralikami Toho i kryształkami Preciosa, zapięcie wykonałam ze srebra 925.

Ażurowy naszyjnik soutache do ślubu
fot. PiLLow Design

Pewnie pamiętacie naszyjnik podobny w formie, wykonany z kamieni Swarovskiego, ale w kolorze śnieżnej bieli i w komplecie z delikatnymi skrzydełkami..jeśli nie, to zobaczcie TU jak wygląda podobny naszyjnik w komplecie z kolczykami ślubnymi.

******************************************

******************************************

Możesz również polubić…