Bez kategorii

Tribal black – ażurowe kolczyki z onyksem.

W przerwie, (chwilowej) od haftowania biżuterii ślubnej, powstają w mojej pracowni nowe sztuki srebrne i dzisiaj przedstawiam Wam parę srebrnych kolczyków z kulami czarnego onyksu.

Ażurowe czarne kolczyki
fot. PiLLow Design

Przedsionek późnej jesieni jest w mojej pracowni czasem wymiany narzędzi pracy. Tymczasowo, igłę z nitką zamieniam na palnik i młotek, aby już dzisiaj przygotwać się do „gorącego”, zimowego okresu.

Prezentowane przeze mnie dzisiaj kolczyki powstały ze srebra 925 i prawie centymetrowych kul czarnego onyksu.

Srebrne kolczyki z onyksem
fot. PiLLow Design

Srebro zostało uformowane w ażur, następnie mocno zmłotkowane, zoksydowane, następnie nadałam mu nieco surową „drapaną” fakturę.

Kolczyki tribal
fot. PiLLow Design
Biżuteria handmade PiLLow design
fot. PiLLow Design

Zwróćcie uwage na to w jaki sposób kolczyki zakładane są na ucho. Dzięki niecodziennej formie nabierają zupełnie niesztampowego charakteru 🙂

Surowe srebrne kolczyki z czarnym onyksem
fot. PiLLow Design

Wiele z Was pyta mnie czy wykonam biżuterię a minerałem – amuletem. Czasami pytacie czy oprawię Wasz ulubiony kamień. Jeśli więc macie taką potrzebę, macie kamień, do którego czujece szczególny sentyment, ja mogę nadać mu drugie życie. Jeśli pragniecie biżuterii z Waszym minerałowym amuletem – zapraszam również. Ponieważ moje wyroby są w 100% handmade, ponieważ tworzę ją od podstaw ręcznie i nie używam w zasadzie gotowych półfabrykatów – mogę wykonać dla Was co tylko sobie wymarzycie 🙂

Biżuteria autorska
fot. PiLLow Design

******************************************

******************************************

Możesz również polubić…