CANDY CANDY CANDY

Potrójne w zasadzie, bo;

1)W ubiegłym tygodniu stuknęło 20 000 gości
2)Zaplanowane są 3 warszataty sutaszu, które będę prowadziła
3)Fanty do zgarnięcia są trzy

FANTY:
Kolczyki wykonane z sutaszu, owali nocy kairu, kuleczek turkusu rekonstruowanego, kobaltowego Toho, z warkoczami w roli głównej, pierścionek do kompletu, na regulowanej, miedzianej bazie oraz broszka tekstylna wyszywana opalizującym Jablonexem.

Zasady jak zwykle; wpisujecie się pod postem, podajecie adres swojego bloga, na którym zamieszczacie ikonkę z informacją o CANDY, jak ktoś nie ma bloga zamieszcza na fejsbuku a jak nie ma fejsbuka to się tylko wpisuje ;)

WERSJA DLA CHĘTNYCH;

Za dodatkowego fanta - niespodziankę;

Zamieszczacie, oprócz ikonki o CANDY ikonkę z informacją o warsztatach sutaszu, które będę miała przyjemnośc prowadzic w Lublinie, Rzeszowie i Warszawie. Ikonkę warsztatową zamieszczacie na fejsie lub blogu, lub tu i tu jak ktoś chce oczywiście bo przymusu nie ma.
Niespodzianką będą kolczyki sutaszowe z serii bajkowych :)

Losowanie odbędzie się 1.09.2011, zapisy trwają zatem do końca sierpnia.
Jeśli wylosowana osoba będzie miała wstawione ikonki CANDY i warsztatowe - zgarnia wszystko.
Jeśli wylosowana osoba nie będzie brała udziału w promowaniu warsztatów - otrzyma nagrodę CANDY, czyli kolce, pierścionek i broszkę zaś ja zorganizuję dodatkowe losowanie o wspomnianą niespodziankę, wśród tych osób, które zdecydowały się na zamieszczenie ikonki warsztatowej.

IKONKI:

Ikonka podstawowa, CANDY:
Ikonka dla chętnych, warsztatowa:


podsumowując:

wpisujecie się pod tym postem, zamieszczacie ikonkę/ikonki, podajecie link do swojego bloga i piszecie, czy bierzecie udział w podwójnym losowaniu czy tylko gracie o CANDY.

Pozdrawiam!!!
TOP