candy

CANDY CANDY CANDY

Potrójne w zasadzie, bo;

1)W ubiegłym tygodniu stuknęło 20 000 gości

2)Zaplanowane są 3 warszataty sutaszu, które będę prowadziła

3)Fanty do zgarnięcia są trzy

FANTY:

Kolczyki wykonane z sutaszu, owali nocy kairu, kuleczek turkusu rekonstruowanego, kobaltowego Toho, z warkoczami w roli głównej, pierścionek do kompletu, na regulowanej, miedzianej bazie oraz broszka tekstylna wyszywana opalizującym Jablonexem.

Zasady jak zwykle; wpisujecie się pod postem, podajecie adres swojego bloga, na którym zamieszczacie ikonkę z informacją o CANDY, jak ktoś nie ma bloga zamieszcza na fejsbuku a jak nie ma fejsbuka to się tylko wpisuje 😉

WERSJA DLA CHĘTNYCH;

Za dodatkowego fanta – niespodziankę;

Zamieszczacie, oprócz ikonki o CANDY ikonkę z informacją o warsztatach sutaszu, które będę miała przyjemnośc prowadzic w Lublinie, Rzeszowie i Warszawie. Ikonkę warsztatową zamieszczacie na fejsie lub blogu, lub tu i tu jak ktoś chce oczywiście bo przymusu nie ma.

Niespodzianką będą kolczyki sutaszowe z serii bajkowych 🙂

Losowanie odbędzie się 1.09.2011, zapisy trwają zatem do końca sierpnia.

Jeśli wylosowana osoba będzie miała wstawione ikonki CANDY i warsztatowe – zgarnia wszystko.

Jeśli wylosowana osoba nie będzie brała udziału w promowaniu warsztatów – otrzyma nagrodę CANDY, czyli kolce, pierścionek i broszkę zaś ja zorganizuję dodatkowe losowanie o wspomnianą niespodziankę, wśród tych osób, które zdecydowały się na zamieszczenie ikonki warsztatowej.

IKONKI:

Ikonka podstawowa, CANDY:

Ikonka dla chętnych, warsztatowa:

podsumowując:

wpisujecie się pod tym postem, zamieszczacie ikonkę/ikonki, podajecie link do swojego bloga i piszecie, czy bierzecie udział w podwójnym losowaniu czy tylko gracie o CANDY.

Pozdrawiam!!!

Możesz również polubić…