ślubny foto album

Ślubna fotoksiążka – pamiątka dla nowożeńców, ale nie tylko :)

Kochane, jeszcze nigdy na tym blogu nie było recenzji żadnego produktu. Aby jednak był wyjątek, który potwierdzi regułę, dzisiaj pojawi się taka właśnie recenzja.

A to dlatego, że produkt jest naprawdę godzien tej recenzji a i dla Was miłe Panie Młode, to może być genialny pomysł na ślubną pamiątkę lub na ślubny prezent dla rodziców. 

O czym piszę? O przepięknie wydanej fotoksiażce od SAAL DIGITAL.

Mój ślub odbył się ponad 11 lat temu, a moje ślubne fotografie, wydrukowane w sposób analogowy , spoczywają powklejane w tradycyjnym albumie ślubnym, i choć ślubna fotoksiążka to rewelacyjna pamiątka, ja nie miałam potrzeby drukowania zdjęć ślubnych w takiej formie.

Natomiast już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem stworzenia swojego „albumu” z przykładowymi zdjęciami moich produktów. Takie ładnie wydane „portfolio” które mogłabym zabierać ze sobą np. na targi ślubne lub na spotkania z moimi klientkami.

I słuchajcie mam!

SAAL DIGITAL to producent foto produktów wysokiej klasy. Firma posiada w swojej ofercie foto albumy, foto książki, foto zeszyty, plakaty, printy, kalendarze i wiele, wiele innych, pięknie wydanych, miłych dla oka przedmiotów. 

Na start zdecydowałam się foto album ze zdjęciami produktów z mojej kolekcji Airy  <3 p="">

Powiem Wam, że byłam bardzo zaskoczona tym, jak łatwo było mi stworzyć ten album, a musicie wiedzieć, że nie jestem orłem obróbki graficznej, nawet sową obróbki graficznej nie jestem…co najwyżej komarem jakimś…. 

SAAL DIGITAL szczęśliwie dla mnie (i innych komarów) przewidziała to, że do tworzenia foto albumów będą chętni nie tylko profesjonaliści fotografii, ale również zupełni amatorzy w tym zakresie i udostępniła swoim klientom bardzo intuicyjny program do tworzenia swoich produktów. Program, który ułatwia nie tylko skład foto albumu (poprzez częściowo automatyczne wyrównywanie zdjęć, odstępów między nimi, marginesów i spadów), ale również pozwalający na dodawanie napisów, teł, ramek i kilku innych „bajerów”, które sprawiają, że finalny produkt jest zwyczajnie piękny.

Musze Wam też nadmienić, że prócz szablonów i cyfrowych bajerów, o których wspomniałam, macie również do wyboru całą masę opcji drukowania…od okładki, która może być z watowaniem lub bez, przez rodzaj papieru – błysk lub mat po taki detal, jak np brak logo producenta na produkcie. 

Nie uwierzycie też, jak szybko po złożeniu zamówienia, foto album znalazł się w moich dłoniach! 

Już po 3 dniach od zakupu do moich drzwi zapukał kurier z bezpiecznie zapakowanym, przepięknym foto albumem.

Z resztą, zobaczcie same 🙂 Dla mnie to z całą pewnością nie jest koniec przygody z firmą SAAL DIGITAL, ale o tym napiszę w oddzielnym poście 🙂

Pozdrawiam Was miłe Panie ciepło, w ten dość chłodny, grudniowy dzień 🙂