ażurowe kolczyki ślubne sutasz

Kandelabrowe, długie, bogato zdobione kolczyki ślubne sutasz z cyrkoniami.

Kandelabrowa, misterna „Wiktoria” – to kolczyki ślubne z sutaszu dla amatorki imponujących, przykuwających uwagę ślubnych dodatków!

Tym razem, biżuteria ślubna sutasz w kolorze budyniowym…

Kandelabrowe, długie kolczyki ślubne sutasz
Kandelabrowe, długie kolczyki ślubne sutasz, fason „Wiktoria”.

fot. PiLLow Design

Połyskujące milionem białych iskierek cyrkonie szlifowane w formę migdałów, oprawione w jedwabisty sutasz w apetycznym kolorze budyniowym. Nazwałam ten odcień bieli budyniowym właśnie, w zasadzie z braku innego określenia. Nie jest to bowiem śmietankowa biel ivory, nie jest to też ecru, ten kolor to mix bieli ivory i ecru.  Przepięknie komponuje się z kolorem złotym. Muszę spróbować jak wygląda ten odcień w towarzystwie koloru srebrnego.

Na życzenie klientki, która zamówiła tę parę kolczyków, biżuteria łączy ażurową formę z imponującą kompozycją sutaszowych arabesek i wykwintną elegancją białych cyrkonii. Sztyfty, wysadzane również cyrkoniami, są pozłacane 24K złotem, podobnie dolna kropla koronująca całą kompozycję.

Ażurowe kolczyki ślubne sutasz ecru
Ażurowy sutasz ślubny, kolczyki ślubne „Wiktoria”.

fot. PiLLow Design

Sutaszowe, ażurowe arabeski są wyhaftowane tak, aby nie straciły formy. Opracowany i doskonalony przez ponad 2 lata sposób haftowania tych ażurowych elementów gwarantuje ich stabilność i to, że kolczyki będą prezentowały się równie pięknie na ślubie, weselu, jak i na sesji fotograficznej, która zwykle ma miejsce po całej uroczystości. 

Piszę o tym, gdyż ostatnio otrzymałam kilka maili od Pań, które zakupiły ażurowy sutasz gdzieś indziej i nie były z niego zadowolone…biżuteria bardzo szybko straciła formę i kolczyki wyglądały jakby je ktoś zgniótł. W mailach pytacie o trwałość mojej biżuterii ażurowej, pozwolę sobie zatem na nieco dłuższa wypowiedz w tym temacie.

O ile kiepskiej jakości sutasz ażurowy nie jest jakimś olbrzymim problem w przypadku biżuterii wieczorowej, gdyż taką nieudaną parę kolczyków można po prostu odesłać i zażądać zwrotu pieniędzy od sprzedawcy ((o ile biżuteria była kupiona u sprzedawcy prowadzącego legalną działalność, w przypadku sprzedaży w szarej strefie bowiem, po pieniążkach, i sprzedawcy, może szybko zaginąć ślad), pamiętajcie, że na zwrot macie ustawowe 14 dni bez podania przyczyny zwrotu, zaś w przypadku, gdy towar okazał się wadliwy (np. stracił po 1 założeniu wygląd) i nie spełnia Waszych oczekiwań ten czas jest jeszcze dłuższy!)  O tyle w przypadku ażurowej biżuterii ślubnej problem jest w zasadzie nierozwiązywalny i pozostawia Pannę Młodą w bardzo niedogodnej sytuacji. Sesje fotograficzne plenerowe bowiem zwykle mają miejsce po weselu, w przypadku, gdy biżuteria ulega zniszczeniu podczas uroczystości, Panna Młoda nie może jej użyć na sesji plenerowej. 

Jakiś czas temu, pojawiła się też na rynku, (supertania, jak na ten rodzaj biżuterii) biżuteria KLEJONA z sutaszu…Cóż, klejony sutasz jest jak zupka chińska, która zwykle dobrze smakuje i nie najgorzej wygląda na talerzu i którą bardzo szybko się przyrządza. Klejoną biżuterię z sutaszu (w przeciwieństwie do tej haftowanej), też robi się błyskawicznie, na pierwszy rzut oka wygląda i prezentuje się też nie najgorzej. Lecz, jak w przypadku zupki chińskiej, haczyk kryje się w jej składnikach, tak w przypadku klejonego sutaszu haczyk kryje się w jego trwałości. Ile z Was, mając przed sobą dwa talerze – jeden z domowym, pachnącym, aromatycznym rosołkiem i jeden identyczny talerz, lecz z zupką z foliowej torebki, wybierze tę drugą opcję?

Dlatego, odpowiadając miłe Panie na Wasze maile napiszę, że GWARANTUJĘ to, że biżuteria ażurowa PiLLow Design NIE straci formy, nawet podczas intensywnych harców weselnych :). Ślubny sutasz w takiej ażurowej formie pojawił się jako pierwszy w pracowni PiLLow Design. Pamiętam dokładnie czas w którym z pietyzmem wręcz pracowałam nad swoją pierwszą linią ażurowej biżuterii ślubnej sutasz (były to tak lubiane przez Was „Ślubne tulipany”). Poświęciłam na to na prawdę dużo czasu i minęło kilka tygodni i wiele nieudanych prób, zanim pierwsza, prototypowa para kolczyków ujrzała światło dzienne. Zanim pierwsza para została sprzedana i powędrowała do nowej właścicielki, prototyp przeszedł przez „testy” wytrzymałościowe. 

Nie twierdzę, że wyroby PiLLow Design są niezniszczalne, bo nie są. Trzeba mieć na uwadze też to, że jest to jedwabisty materiał, zatem struktura wykwintna, ekskluzywna, ale też delikatna z zasady i wymagająca nieco większej uwagi podczas noszenia niż klasyczne dodatki ze srebra. Twierdzę jednak i jednocześnie GWARANTUJĘ, że biżuteria sygnowana marką PiLLow Design to najwyższej jakości wyrób, który nie pozostawia marginesu dla ślubnej katastrofy w postaci bubla, którego nie da się użyć podczas sesji fotograficznej, po ślubie i weselu.

To tyle w temacie trwałości i jakości mojej biżuterii, wracamy zatem do budyniowej „Wiktorii” 🙂

Sutasz ślubny kolczyki ecru
Sutasz ślubny kolczyki z białymi cyrkoniami, „Wiktoria”.

PiLLow Design

Ażurowe kolczyki ślubne sutasz ecru i złoto
Ażurowe kolczyki sutasz dla Panny Młodej.

fot. PiLLow Design

Sutasz do ślubu, długie kolczyki
Sutasz do ślubu, długie kolczyki „Wiktoria”.

fot. PiLLow Design

Sutasz biżuteria ślubna kolczyki PiLLow Design
Sutasz biżuteria ślubna, kandelabrowe kolczyki „Wiktoria”.

fot. PiLLow Design

Dwustronne, ażurowe kolczyki ślubne sutasz
Dwustronne, ażurowe kolczyki ślubne sutasz,  „Wiktoria”.

fot. PiLLow Design

Projektując ta kolekcję ślubną miałam pewne obawy, czy aby na pewno trafi ona w gusta przyszłych Panien Młodych. Okazało się jednak, że zupełnie niesłusznie. Wszystko wskazuje na to, że wiele jest kobiet, które kochają okazałą, imponująca w formie biżuterię. Dziękuję Wam za to!

Jeśli ciekwi Was jak wygląda „Wiktoria” w wydaniu śnieżnobiałym, zapraszam Was tu: >>KLIK<<, w odcieniu bieli ivory, ze złotem i fioletem zaprezentowane są tutaj: >>KLIK<<, w kolorze ecru tu: >>KLIK<< a z akcentami soczystego chabru, tu: >>KLIK<<.

Na koniec, oczywiście, zachęcam wszystkie Panny Młode do kontaktu, niezmiennie pozostaję do Waszej dyspozycji!

******************************************

******************************************

Możesz również polubić…