biżuteria śubna sutasz

Biżuteria ślubna PiLLow Design w oczach przyszłej Panny Młodej – opinia od której serce rośnie!!!

Planowałam dzisiaj zwyczajowy post o biżuterii ślubnej. Ale dziś takiego posta nie będzie!

Dzisiaj wkleję Wam opinię mojej klientki. Opinię niezwykłą, bo taką od której serce mi urosło i od której się prawdziwie wzruszyłam! Zobaczcie co o swoim ślubnym komplecie sutasz w odcieniach bieli ivory, mięty i liściastej zieleni, napisała Pani Agata!

Komplet ślubny sutasz aplikacja na suknię ślubną, kolczyki i opaska ślubna do wlosów
Zielony komplet ślubny sutasz: aplikacja na suknie ślubną, delikatne kolczyki i opaska z woalką.
fot. PiLLow Design

Pani Gosiu,


odebrałam przesyłkę i… zaniemówiłam, a teraz w zasadzie nie wiem jak opisać własne emocje 

Może najpierw przekażę komentarz mojej Babci która była przy mnie gdy otworzyłam paczkę – powiedziała, że cieszę się jak dziecko 🙂 i tak było! a raczej jest!! Nie znamy się, ale cieszyłam się naprawdę bardzo ekspresyjnie 🙂


Mimo, że widziałam zdjęcia i były zachwycające, efekt który ujrzałam na żywo przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Cały zestaw wygląda jak nie z tego świata, jest dla mnie niczym wycięty z kart Tolkiena lub bajek o wiosennych rusałkach, zbierających rosę na porannej łące! To wręcz nieprawdopodobne, jak doskonale udało się Pani nadać kształt tym kilku słowom, które przesłałam mailem. Widać, że komplet został wykonany z dbałością i troską o najmniejsze szczegóły, a fakt, że przygotowała go Pani z myślą o mnie jest niemalże wzruszający. Wiem, że może brzmi to zbyt górnolotnie, ale ciężko mi znaleźć słowa na opisanie mojego zdumienia i jednoczesnej radości, po prostu szczęścia, z podarowanego mi przez Panią „prototypu”. Najchętniej wyszłabym za mąż już w tej chwili żeby móc to wszystko przywdziać 🙂 a mój wzrok z monitora co chwila ucieka w kierunku tego magicznego pudełeczka z niesamowitą zawartością. Bardzo bardzo bardzo Pani dziękuję za włożoną pracę oraz cierpliwość dla mnie 🙂 Efekt końcowy jest zdumiewający! Wiem, że po złożeniu całości, szczególnie gdy aplikacja trafi już na swoje miejsce, będzie właśnie tak jak sobie wymarzyłam.


Poza aspektem artystycznym, który mówi sam za siebie, współpraca z Panią to czysta przyjemność. Szybki kontakt, wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi. Ponadto przesyłka od Pani była również bardzo pięknie zapakowana, a kartka z życzeniami bardzo nas ucieszyła. To naprawdę miłe!


Oczywiście prześlę Pani zdjęcia, gdy tylko będę je miała i z ogromną radością napiszę opinię na Pani stronę / FB jeśli powyższe słowa nie wystarczą. Może gdy trochę opadną emocje będę w stanie napisać coś więcej 🙂 będę polecać Pani prace każdemu, kogo tylko spotkam na swojej drodze. Wydaje mi się też że przynajmniej pół przyjęcia spędzę na wyjaśnianiu skąd mam takie cuda i gdzie właściwie Panią znalazłam 🙂


Kończąc już ten nieskładny wywód życzę Pani nieustająco wielu niesamowitych pomysłów, a przede wszystkim wielkiej radości z ich realizowania.Mam nadzieję, że szczęście i pozytywna energia, które przekazuje Pani wraz ze swoimi dziełami wraca do Pani chociażby w połowie!


Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

Agata”

Musicie wiedzieć, że wykonanie tego kompletu było dla mnie nie lada wyzwaniem. Pani Agata wybrała niebywale kobiecą, zwiewną i delikatną suknię ślubną. Taką „rusałkową” właśnie i pragnęła by zastąpić  fabrycznie naszytą aplikację elementem na tyle charakterystycznym i niecodziennym, by odmienił cała stylizację. Otrzymałam fotografie sukni ślubne i kilka słów od Pani Agaty, dotyczących całej wizji i stylizacji:

Naszym akcentem kolorystycznym jest soczysta zieleń i chciałabym aby biżuteria również wpisała się w taką wizję. Ponadto sukienka kojarzy mi się z rusałką lub elfem i biżuteria w takim stylu idealnie by ją dopełniła (tak mi się przynajmniej wydaje:).

Ciężko mi to wszystko opisać słowami, ale zapewne ma Pani nie lada doświadczenie z nieokreślonymi pannami młodymi 🙂

Aplikacja na suknię ślubną
Aplikacja na suknię ślubną.
fot. Archiwum własne klientki.

Już gdy przeczytałam słowa „elficki”, „rusałka” wiedziałam, że projekt kompletu biżuterii dla Pani Agaty będzie nawiązywał do wykonanego przeze mnie w ubiegłym roku kompletu „Andalucia” (zobaczycie go tutaj >>KLIK<<). I tak, po uzgodnieniu kamieni, a zdecydowałyśmy się na kamienie Swarovski, szlifowane w migdały w trawiasto-zielonym odcieniu „Moss Green”, rozrysowaniu projektu aplikacji, ruszyłam z pracą nad kompletem.

Aplikacja na suknię ślubną
Aplikacja na suknię ślubną – projekt
fot. PiLLow Design

I tak to właśnie powstał ten ślubny komplecik 🙂

Dla mnie słowa moich klientek, o moich wyrobach znaczą zawsze na prawdę dużo! Dzięki takim komentarzom nabieram bowiem wiatru w żagle i pewności, że jestem w miejscu w którym być powinnam! Pani Agacie zatem bardzo, bardzo dziękuję!

Jeśli chcecie zobaczyć więcej fotografii tego kompletu ślubnego, zapraszam Was tu: >>KLIK<<

Również, służę pomocą i radą Pannom Młodym wciąż poszukującym swoich dodatków ślubnych! Piszcie lub dzwońcie – jak Wam wygodniej, jestem do Waszej dyspozycji!

*****************************************

******************************************