Kolor Trend na sezon ślubny 2015 ma odcień MARSALA!

Kiedy Instytut Pantone ogłosił Marsala kolorem roku 2015, szlachetna, bordowa czerwień śmiało wkroczyła w ślubne stylizacje nadchodzącego sezonu.

Naturalnie zatem, ten apetyczny kolor zakradł się również i do mojej pracowni :)


Kolor roku 2015 - Marsala.


Szlachetna, nieco przełamana czerwień, wpadająca w bordo...kolor, którego nazwa pochodzi od włoskiego wina - Marsala. Jest seksowny, ciepły, odrobinkę tajemniczy! Idealnie komponuje się z przełamaną bielą ivory oraz wszelkimi odcieniami ecru. Stanowi również wyśmienite połączenie z klasycznym, ślubnym złotem. Nic dziwnego więc, że Panny Młode 2015 poszukują dodatków okraszonych tym właśnie kolorem.

Pani Karolina postawiła na biżuterię ślubną w fasonie "Lady Stuart" z akcentami w tym szlachetnym odcieniu. Bukiet ślubny Pani Karoliny będzie skomponowany z róż i piwonii w odcieniu bieli, brzoskwinii i bordo właśnie. W zestawieniu z śnieżną bielą sukni ślubnej będzie to mocny akcent kolorystyczny, ale ponieważ bukiet będzie "lekki" w wyrazie, bo złagodzony pastelowym odcieniem brzoskwini i bieli a biżuteria elegancka, ale delikatna i subtelna, taki mocny kontrast będzie absolutnie in plus dla całej stylizacji!
Dodatkowo, jak się okazuje, marsala idealnie komponuje się z perłami - jest to kolor niemalże stworzony do tego, by zestawic go z alabastrowym blaskiem tych kamieni! Zobaczcie same jak cudnie wygląda w towarzystwie śnieżnej bieli i brzoskwini, z perłami, w fasonie "Lady Stuart".

Biżuteria ślubna sutasz z perłami
fot. PiLLow Design
Biżuteria ślubna sutasz z perłami. 

Komplet ślubny, składający się z eleganckich, delikatnych sztyftów oraz wisiorka, wyhaftowałam z pereł seashel. Pomiędzy pasma sutaszu w kolorze śnieżnej bieli, marsala i brzoskwinii wkomponowałam również drobniutkie koraliki Toho. Dół biżuterii zdobią pękate krople pereł seashell. Tył biżuterii wykończony stłasem. Zarówno sztyfty jak i zawieszka łańcuszka zostały wykonane ze srebra 925.

Kolczyki ślubne sutasz w kolorze marsala
fot. PiLLow Design
 Kolczyki ślubne sutasz z akcentami w kolorze marsala i brzoskwiniowym.


Komplet ślubny sutasz z perłami
fot. PiLLow Design
 Komplet ślubny sutasz z akcentami w kolorze marsala i brzoskwiniowym.

Komplet ślubny sutasz
fot. PiLLow Design
Komplet ślubny sutasz, delikatne sztyfty i wisiorek.

Sutaszowy komplet ślubny z perłami
fot. PiLLow Design
Sutasz ślubny z perłami.Jak Wam się podoba biżuteria ślubna w takiej kombinacji kolorystycznej? 
Nie jest to pierwszy komplet w fasonie "Lady Stuart" z akcentami koloru marsala, zobaczcie jak wygląda ten odcień w połączeniu z ciepłym, apetycznym kolorem ecru. 

Komplet ślubny sutasz ecru i bordo
fot. PiLLow Design
Komplet slubny sutasz, bransoletka, wisiorek i kolczyki, ecru i bordo.


Biżuteria ślubna sutasz bordo i ecru
fot. PiLLow Design
 Biżuteria ślubna sutasz w odcieniu bordo i ecru.

Kolczyki i bransoletka ślubna sutasz
fot. PiLLow Design
Kolczyki i bransoletka ślubna sutasz z perłami.

Jeśli zastanawiacie się jak ten fason ślubny prezentuje się na Pannie Młodej, zachęcam Was do zajrzenia do mojej galerii ślubnej: >>KLIK<<

Czy kolor marsala przypadł Wam do gustu tak samo jak mi?

*****************************************


******************************************
TOP