kolczyki ślubne sutasz śnieżnobiały złoty

Zimowa Panna Młoda – biżuteria ślubna z akcentami złota

Z myślą o Pannach Młodych biorących ślub w okresie Bożego Narodzenia powstała kolejna nowość w pracowni PiLLow Design. Kolczyki delikatne i niebywale misterne, z przepięknej urody, złoconymi filigranami…

Ślubne kolczyki sutasz
fot. PiLLow Design

Jak juz wspomniałam, to złocone 24K złotem filigrany stanowią serce tej pary kolczyków ślubnych. Baza filigranu zaś wykonana jest ze srebra 925. Wysublimowane arabeski nadają kolczykom niebywale odświętnego wyrazu, co w moim odczuciu idealnie wpasuje się w nadchodzący, około-bożonarodzeniowy okreś slubny.

Sutasz ślubny
fot. PiLLow Design

Śnieznobiałe pasma jedwabistego sutaszu układają się w ażurową, lekką a jednocześnie wyrazistą formę. Dodatkowa ozdobę biżuterii stanowią lryształki Swarovski w odcieniu Golden shadow oraz również złocisty, niewielki kryształek zakuty w złocona oprawę.

Soutache ślubny
fot. PiLLow Design

Dodatkowo, lekkosci kolczykom nadają wkomponowane, drobne koraliki Toho. Tył biżuterii jest w stopniu minimalnym podbity atłasem, jest ona więc dwustronna..

Biżuteria ślubna sutasz
fot. PiLLow Design
Ażurowe kolczyki ślubne sutasz
fot. PiLLow Design
Złote kolczyki ślubne
fot. PiLLow Design
Bridal earrings
fot. PiLLow Design

Nie wiem jak Wy, ale ja mam olbrzymią słabośc do tych romantycznych filigranów. Jeśli macie ochotę na takie same filigrany, ale w towarzystwie pereł oraz sutaszu w kolorze przełamanej bieli IVORY i w nieco innej formie, zerknijcie w poniższy post 🙂

>>KLIK<<

A w wersji ze srebrnymi, nie złoconymi filigranami, a w dodatku w komplecie ze ślubną bransoletką możecie zobaczyć tu:

>>KLIK<<

******************************************

******************************************

Możesz również polubić…