biżuteria ślubna soutache komplet biżuterii ślubnej

Panna Młoda w złocie w perłach skąpana!

Sutaszowy komplet ślubny Lady Stuart, tym razem ze złotymi pasmami sutaszu w odcieniu IVORY.

Alabastrowe perełki seashell oraz perłowe, pękate krople to serce tego kompleciku . Delikatny, łagodny wyraz ślubnej biżuterii, tradycyjne, bardzo klasyczne perły a wszystko przyodziane w zdecydowane, złociste akcenty. Przepych i łagodność w jednym, tradycja i klasyka, podkreślona królewskim odcieniem złota. Oto wybór Pani Alicji.

Biżuteria ślubna soutache
fot. PiLLow Design

W skład kompletu wchodzą delikatne sztyfty, wisiorek oraz bransoletka. Tył biżuterii, tradycyjnie, został wykończony delikatnym atłasem i przyozdobiony koralikami. Zarówno sztyfty, zapięcia sztyftów jak i zapięcie i regulacja bransoletki wykonane zostały ze srebra 925.

Soutache ślubny
fot. PiLLow Design

Kolczyki mają długość 3 cm. Są nienachalne, subtelne ale jednocześnie, dzięki prześlicznym perełkom i złotym pasmom sutaszowym, podkreślają odświętny charakter ślubnej stylizacji Panny Młodej. Są jednocześnie bardzo lekkie, wygodne w noszeniu i nie obciążają ucha.

Kolczyki ślubne sutasz
fot. PiLLow Design
Biżuteria ślubna PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Bransoletka, uszyta dokładnie na rozmiar podany przez klientkę, posiada dodatkowo 2,5 centymetrowaą regulację obwodu, pozwoli to na poluzowanie ozdoby w razie potrzeby 🙂

fot. PiLLow Design
Sutaszowa bransoletka ślubna
fot. PiLLow Design
Komplet biżuterii ślubnej PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Jeśli chcielibyście zobaczyć jak ten fason prezentuje się na Pannie Młodej, zapraszam Was serdecznie do kliknięcia w zakładkę „Galeria Ślubna”, gdzie zamieściła kilka fotografii moich przepięknych klientek, które podzieliły się ze mną migawkami z tego jedynego, najważniejszego dnia w życiu.

***

kontakt: gosia.sowa@gmail.com

Możesz również polubić…