biały biżuteria ślubna sutasz fioletowy komplet ślubny soutache

Panna Młoda i ametystowe akcenty w ślubnej biżuterii…

Klasyczny krój ślubnej biżuterii sutasz wybrała Pani Marta.

Eleganckie, proste w formie ale jednocześnie wytworne kolczyki i bransoletka, wyhaftowane z meandrów sutaszu w kolorze ivory, czyli takiej przełamanej nieco bieli, czasami nazywanej również kolorem śmietankowym lub bielą kości słoniowej.

Komplet ślubny sutasz PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Serce tej eleganckiej biżuterii stanowią migdały kryształów Swarovski w przyjemnym, bardzo modnym, odcieniu ametystowym (nazwa producenta: light amethyst). Kryształy szlifowane w formę migdałów nadają smukłego zarysu temu fasonowi i odbijaja refleksy świetlne na wszystkie strony świata, pozwalając na figlarną grę świateł zaklętą na powierzchni nieskazitelnego wręcz szlifu.

Soutache ślubny PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Nienatarczywa, skromna forma tej biżuterii ślubnej subtelnie acz wystarczająco wyraziście podkreśli piękno całej ślubnej stylizacji, nie przytłaczając jednocześnie całości. Tył biżuterii jest wykończony alabastrowym atłasem, dzięki czemu, szczególnie kolczyki, prezentują się równie dobrze zarówno z przodu jak i z tyłu. Eleganckie, ozdobne bigle, zamykane na zameczek (bigiel angielski) zostały wykonane ze srebra 925. Takie bigle to gwarancja tego, że kolczyk przez całą weselną imprezę pozostanie na miejscu i nawet najbardziej energiczne tańce nie sprawią, że się wysunie z ucha. Takie zapięcie jest jednocześnie bardzo wygodne w użyciu.

Kolczyki ślubne sutasz
fot. PiLLow Design
Kolczyki ślubne sutasz i Swarovski
fot. PiLLow Design

Element centralny bransoletki stanowi powtórzenie i rozwinięcie wzoru kolczyka, dzięki temu właśnie komplet stanowi spójną całość i idealnie się ze soba komponuje. Bransoletka została wyhaftowana na miare nadgarstka podaną przez klientkę, będzie zatem leżała jak ulał. Dodatkowo, posiada 2 cm regulację, tak na wszelki wypadek. Oczywiście zapięcie i łańcuszek regulacyjny bransoletki również jest wykonany ze srebra 925.

Bransoletka ślubna soutache
fot. PiLLow Design
Sutaszowa bransoletka ślubna
fot. PiLLow Design


kontakt: gosia.sowa@gmail.com


Możesz również polubić…