Urodzinowy.
REGULAMIN 


I. Postanowienia ogólne.§ 1

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs "Konkurs", zwany dalej „Konkursem”. Konkurs odbywa się na fan-page marki Perfect Day w serwisie Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/ButikSlubnyLublin/

§ 2

Organizatorem Konkursu jest właściciel marki Perfect Day. 
Fundatorem nagród w Konkursie są Showroom KSIS, Makeup Love Izabela Kwietniewska, Warkocze na Wynos, Perfect Day Biżuteria Ślubna.

§ 3

Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com dla użytkowników tego serwisu, którzy są fanami bądź określą się jako fani profilu Perfect Day.

§ 4

Konkurs trwa od 26/11/2018 do 28/11/2018.

§ 5

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, administrowany ani powiązany z serwisem Facebook. Informacje udostępniane są Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.


II. Uczestnicy konkursu

§ 6

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które są fanami Perfect Day i które odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz wkleją swoją fotografię pod postem konkursowym.

§ 7

Uczestnikami Konkursu nie mogą być osoby powiązane relacjami zawodowymi lub rodzinnymi z fundatorami nagród.III. Zasady i przebiegu konkursu

§ 9

1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwa właściciel marki Perfect Day.

2. Udział w Konkursie polega na odpowiedzi na pytanie konkursowe (które brzmi: "Opisz w 2 zdaniach swoją stylizację ślubną").

3. Nagrodą w konkursie jest próbna fryzura ślubna z ozdobą do włosów (fryzura będzie wykonana w dniu 2/12/2018 podczas urodzin butiku), ślubny makijaż próbny (makijaż będzie wykonany 2/12/2018 podczas urodzin butiku) oraz bon na kwotę 200 zł na zakupy butów marki KSIS. 

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone we środę 28/11/2018.

5. Zwycięzcy zostaną wybrani przez współorganizatora i sponsora na podstawie subiektywnej oceny dotyczącej aktywności danego uczestnika konkursu w trakcie jego trwania. Warunkiem odebrania nagrody jest pojawienie się na urodzinach butiku w dniu 2/12/2018 w wyznaczonych godzinach, celem wykonania fryzury i makijażu próbnego.
TOP