walentynkowy
REGULAMIN 


I. Postanowienia ogólne.§ 1

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs "Konkurs", zwany dalej „Konkursem”. Konkurs odbywa się na fan-page marki Perfect Day w serwisie Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/ButikSlubnyLublin/

§ 2

Organizatorem Konkursu jest właściciel marki Perfect Day. 
Fundatorem nagród w Konkursie jest  fotograf Kuba Chyżyński oraz marka Perfect Day.

§ 3

Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com dla użytkowników tego serwisu, którzy są fanami bądź określą się jako fani profilu Perfect Day.

§ 4

Konkurs trwa od 2/02/2018 do 16/02/2018.

§ 5

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, administrowany ani powiązany z serwisem Facebook. Informacje udostępniane są Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.


II. Uczestnicy konkursu

§ 6

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które są fanami Perfect Day i które wkleją zdjęcie z zaręczyn lub zdjęcie oddające atmosferę tego dnia, pod postem konkursowym.

§ 7

Uczestnikami Konkursu nie mogą być osoby powiązane relacjami zawodowymi lub rodzinnymi z fundatorami nagród.III. Zasady i przebieg konkursu

§ 9

1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwa właściciel marki Perfect Day.

2. Udział w Konkursie polega na zamieszczeniu fotografii z zaręczyn, fotografii pierścionka, bukietu lub fotografii oddającej niezwykłą atmosferę tego dnia, w komentarzu pod postem konkursowym.

3. Nagrodą w konkursie są pozłacane różowym złotem kolczyki z cyrkoniami "Gabriela" oraz narzeczeńska sesja zdjęciowa w plenerze. 

4. Sesja fotograficzna odbędzie się w uzgodnionym pomiędzy zwycięzcą, a fotografem terminie.

5. Nagroda obejmuje komplet 15 profesjonalnie obrobionych fotografii.

6. Sesja fotograficzna odbędzie się w umówionym miejscu na Roztoczu (powiat tomaszowski).

7. Wysyłka nagrody rzeczowej tylko na terenie kraju.

8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

9. Zwycięzcy zostaną wybrani przez współorganizatora i sponsora na podstawie subiektywnej oceny dotyczącej aktywności danego uczestnika konkursu w trakcie jego trwania.
TOP