biżuteria na ślub kolczyki ślubne sutasz

Swarovski i śnieżnobiałe arabeski – ślubne girlandy…

Czas na absolutną nowość w mojej pracowni :). Ta para ślubnych kolczyków, projektowana i szyta na specjalne zamówienie, to połączenie blasku kryształów Swarovskiego, ażurowych ornamentów jedwabistego sutaszu i subtelnego piękna naturalnego kryształu górskiego….

Kolczyki ślubne sutasz PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Biżuteria ślubna, którą prezentuję Wam dzisiaj, zaprojektowałam do niezwykłej sukni ślubnej, prosto z pracowni Justina Alexandra. Wybór klientki padł na zwiewną, pełną eterycznych jak mgiełka zakładek suknię ślubną, model numer >> 8640 <<. Tu, prezentowana suknia ma kolor IVORY, wybór Pani Anny jednak padł na klasyczną, ślubną, śnieżną biel…

Suknia ślubna
suknia ślubna: http://www.justinalexanderbridal.com/
źródło: www.pinterest.com

Kreacja z gorsetem wyciętym w formę serduszka, zakładanym z plisek, w talii haftowany kryształkami pas i spódnica pełna zakładek uszytych ze zwiewnej, delikatnej organzy, układanej warstwami, tak aby dół sukni ślubnej był lekki, finezyjny i zwiewny…

W kontekście doboru dodatków biżuteryjnych, suknia ta jest bardzo wymagająca. Odsłonięte ramiona i wycięty dekolt gorsetu stworzył przestrzeń, którą mogłam wypełnić wiszącymi, długimi kolczykami…jednocześnie haftowany pas i bogato zdobiona spódnica wymagała wyważonej, nieprzesadzonej formy, która nie będzie stwarzała efektu choinki a jedynie dopełni cała stylizację, podkreślając jej piękno.

Ślubne kolczyki sutaszowe
fot. PiLLow Design

Sercem kolczyków są kryształy Swarovski. Ponieważ obrączki ślubne Młodej Pary wykonane są z tradycyjnego złota, padło pytanie, czy dałoby się nawiązać biżuterią właśnie do tego koloru…zatem kryształ w centrum otuliłam drobniutkimi cyrkoniami zakutymi w złociste koszyczki.

Biżuteria ślubna soutache
fot. PiLLow Design

Ażurowa, pełna delikatnych arabesek forma sprawiła, że kolczyki są wyraziste, pełne kobiecego uroku, przyciągają wzrok a jednocześnie nie przytłaczają stylizacji. Pomiędzy śnieżnobiałe, sutaszowe arabeski wkomponowałam mnóstwo drobnych, transparentnych koralików Toho i Preciosa, które rozświetlają całość.

sutasz ślubny
fot. PiLLow Design
Ażurowe kolczyki ślubne
fot. PiLLow Design

Dół kolczyków nawiązuje do zwiewnej spódnicy…eteryczne, transparentne girlandy, wyhaftowane z naturalnego kryształu górskiego i wspomnianych już koralików, tworzy delikatne uzupełnienie biżuterii.

Śnieżnobiałe kolczyki sutasz
fot. PiLLow Design
Kolczyki ślubne Swarovski
fot. PiLLow Design

Tył kolczyków wykończyłam w stopniu minimalnym delikatnym atłasem i ozdobiłam koronką oraz koralikami – biżuteria jest więc dwustronna i równie atrakcyjna z przodu co z tyłu.

Bridal earrings
fot. PiLLow Design

Możesz również polubić…