biżuteria ślubna bransoletka do ślubu kolczyki komplet biżuterii ślubnej sutasz Swarovski

Ślubne kandelabry…komplet z kryształami Swarovski

Komplet biżuterii ślubnej pełen romantycznych, delikatnych, filigranowych arabesek. Ślubne kandelabry to relatywna nowość wśród ślubnych, sutaszowych kolczyków, ale już na stałe zagościła w mojej pracowni. I dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam te kolczyki razem w komplecie z bransoletką 🙂

Komplet biżuterii ślubnej sutasz
fot. PiLLow Design

Ślubne kolczyki oraz bransoletkę wyhaftowałam z sutaszu w apetycznym kolorze IVORY i okrasiłam pasmami w kolorze ciepłego złota. Sercem biżuterii są, jak widzicie i już pewnie poznajecie, przepiękne kryształy Swarovski. O szlifie nieskazitelnym, ze specjalną, lusterkową powłoką, dzięki której kamienie odbijają światło rozpraszając je w pryzmat… Dodatkową ozdobą kompletu są transparentne koraliki Toho a kolczyki dodatkowo są ozdobione brioletkami Swarovski, również transparentnymi.

Biżuteria ślubna soutache PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Bransoletka to trzy kamienie Swarovski pomiędzy grą meandrującego sutaszu. Dodatkowo, użyłam koralików toho i preciosa….Zapinana na 3 guziczki, wykonane z kryształków Swarovskiego.

Bransoletka ślubna
fot. PiLLow Design
Bransoletka do ślubu ivory PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Kolczyki mocowane na srebrnym sztyfcie, w stopniu minimalnym podbite atłasem. Ich dół zdobią pękate krople kryształu górskiego.

Kolczyki ślubne sutasz ivory
fot. PiLLow Design

Bridal wedding jewellery set
fot. PiLLow Design
Biżuteria ślubna Swarovski
fot. PiLLow Design

Bransoletka ślubna Swarovski
fot. PiLLow Design

Kolczyki ślubne Swarovski
fot. PiLLow Design

Hand embroidered bridal jewellery set
fot. PiLLow Design

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie porady w zakresie dopasowania biżuterii ślubnej do Waszej kreacji, pozostaję do Waszej dyspozycji!

*****************************************

******************************************

Możesz również polubić…