Bez kategorii

Sutaszowe „Tulipany” po raz kolejny w komplecie; kolczyki i grzebyk…

Pani Marta poszukiwała lekkiej w formie biżuterii do koronkowej sukni ślubnej, zdobionej delikatnymi tkaninami oraz florystycznym motywem. 

Gdy suknia ślubna jest bogato zdobiona, ważne jest aby sama biżuteria stanowiła jedynie jej dopełnienie. Biżuteria nie może być nazbyt masywna, bo wtedy przytłoczy stylizację, natomiast zbyt delikatna, zginie i będzie niewidoczna na tle strojnej kreacji. 

Ślubne tulipany łączą w sobie kunsztowne bogactwo dekoracyjnych arabesek z delikatną, ażurową, lekką formą. Kryształy Swarovskiego, które stanowią serce tej biżuterii, nadają jej dystyngowanego, szykownego blasku, natomiast jedwabisty sutasz sprawia, że biżuteria nabiera subtelnej elegancji.

Ten ślubny fason już chyba dobrze znacie. Były tulipany solo, były takie w komplecie z opaską do włosów i alikacją na suknię ślubną. Przyszedł czas na komplet tulipanowy, na który składają się ślubne kolczyki oraz romantyczny grzebyk do włosów… Kolor sutaszu został dopasowany do koloru materiału sukni ślubnej i jest to przełamana biel, czyli ivory. Tył biżuterii jest miejscowo podbity delikatnym atłasem. Sztyfty wykonane zostały ze srebra 925.

fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design

I na koniec, wspomniana przeze mnie suknia ślubna 🙂

Żródło: Archiwum klientki

Jak Wam się podoba taki komplet ślubny?

Jeśli macie jakiekolwiek dodatkowe pytania, pozostaję do Waszej dyspozycji!

******************************************

******************************************

Możesz również polubić…