Srebrne arabeski i blask kryształów Swarovski...


Gdy palce moje potrzebują odmiany od sutaszu, wyciągam młotek, palnik i moją cegiełkę do lutownia....wtedy z pracowni, zamiast ciszy mąconej od czasu do czasu cichutkim, jedwabistym szmerem sutaszowych sznurków i kocim mrukiem wydobywają się ciężkie, głośne odgłosy młotka uderzającego o kowadło, syk palnika i szorstki szelest pilników diamentowych..od czasu do czasu przygrywa im dzwięk ręcznej szlifierki....Wtedy, w miejsce egzotycznej, sutaszowej biżuterii powstają srebrne arabeski :)

W biuterii lubię lekkośc i raczej filigranowe formy, dlatego też, nawet sutaszowa biżuteria wykonana przeze mnie, gabarytowo nie jest okazała. To zamiłowanie do koronkowych, finezyjnych form uwidacznia się również w moich srebrnych wyrobach.

Zaprezentuję Wam dzisiaj dwie pary sztyftów srebrnych, wykonanych ze srebra 925 oraz migocących, soczyście kolorowych kryształów Swarovski.

Romantyczne skrzydełka - to sztyfty z kryształami Swarovski rivoli w głębokim, soczysym, fuksjowym kolorze. Srebro zostało bardzo mocno zoksydowane i wypolerowane.

fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design

fot. PiLLow Design

fot. PiLLow Design


fot. PiLLow Design

Fiołki alpejskie - nieduże i bardzo kobiece. Urocza para niewielkich sztyficków z kryształkami Swarovskiego w głębokim kolorze szmaragdowo-kobaltowym. Srebro nie było przyciemniane, jest białe i wypolerowane na wysoki połysk.

fot. PiLLow Designfot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design


fot. PiLLow Design


Ciekawa jestem Waszych opinii :)
                         TOP