biżuteria na ślub biżuteria ślubna

Ślubna Lady Stuart w komplecie z bransoletą :)

Lady Stuart jest Wam znana 🙂 Ten fason ślubny okazał się być prawdziwym strzałem w tak zwaną dziesiątkę, gdyż łaczy w sobie delikatność i wyrazistość. Jest to fason idealny do sukien ślubnych bogato zdobionych, drapowanych lub koronkowych, ktore potrzebują jedynie kropki nad „i”.  

Chcę zaprezentować Wam dzisiaj komplet „Lady Stuart”, ale tym razem z delikatną i bardzo, bardzo kobiecą bransoletką. 

Wykonywałam już ten fason w komplecie z grzebyczkiem do włosów (te komplety prezentuję >>TU<< oraz >>TU<<), bransoleta stanowi nowość.

Pani Daria, która zamówiła tą delikatną ślubną biżuterię, napisała o niej tak:

Wczoraj otrzymałam przesyłkę- komplet piękny!!!Taki jak bym mogła sobie wymarzyć!! Subtelny i elegancki- bardzo Pani dziękuję!!! Pierwsza przymiarke mam juz za soba-przyspieszona- Panie zachwycaly sie szalem (dziany- moherowo-jedwabny)Myślę, że jak w środę pójdę na przymiarkę sukni nr 2 będą zachwycały się oryginalną biżuterią:) na chwilę obecną cieszę się, że postawiłam na twórczość ręczną, a nie pokusiłam się na powielane prace z Apart czy Yes. jeszcze raz, wielkie dzieki- mam nadzieje, ze komplet doda mi uroku, zachwyci otoczenie, przyniesie szczęscie i bedzie mi sluzyl na wiele innych okazji.

Pozdrawiam,

Daria

fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design
fot. PiLLow Design

Komplet ten uszyłam z sutaszu w kolorze ivory, pereł Swarovski oraz pękatych kropel pereł Seashel. Sztyfty wykonane są ze srebra 925. Tył został wykończony pasującym kolorystycznie atłasem. Biżuteria będzie stanowiła uzupełnienie tej koronkowej sukni slubnej:

suknia Elena Anna Kara, źródło: archiwum klientki

Możesz również polubić…