poniedziałek, 15 września 2014

Konkurs PiLLow Design!

Przyszedł czas na kolejny konkurs PiLLow Design. Drodzy mili, poniżej konkursowego banerka zamieszczam regulamin konkursu a na funpage PiLLow Design znajdziecie zasady naszej zabawy :) Zapraszam!!


Wygraj biżuterię ślubną PiLLow Design***


Regulamin konkursuSerdecznie Was zapraszam na konkurs na naszym fanpage' u

https://www.facebook.com/PiLLowDesign


  1. Postanowienia Ogólne.
§ 1
Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs "Konkurs", zwany dalej „Konkursem”. Konkurs odbywa się na fan-page PiLLow Design w serwisie Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/PiLLowDesign

§ 2
Organizatorem Konkursu jest właściciel marki PiLLow Design, firma "P.W. "Wiktor". Fundatorem nagrody w Konkursie jest marka PiLLow Design.

§ 3
Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, na stronie serwisu Facebook.com dla użytkowników tego serwisu, którzy są fanami bądź określą się jako fani profilu PiLLow Design w serwisie Facebook.com do momentu, gdy fanpage PiLLow Design uzyska 2222 fanów.

§ 4
Konkurs trwa od 15.09.2014 do momentu, gdy fanpage PiLLow Design uzyska 2222 fanów.

§ 5
Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, administrowany ani powiązany z serwisem Facebook. Informacje udostępniane sa są Organizatorowi a nie serwisowi Facebook


II. Uczestnicy konkursu

§ 6
Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, które są fanami PiLLow Design i na adres gosia.sowa@gmail.com prześlą zrzut ekranu ze stroną PiLLow Design, w momencie gdy osiągnie ona 2222 fanów.

§ 7
Uczestnikami Konkursu nie mogą być osoby powiązane relacjami zawodowymi lub rodzinnymi z właścicielem marki PiLLow Design, która jest fundatorem nagrody.

§ 8
Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez wyłonionego laureata Konkursu będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji Konkursu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi llaureatowi otrzymanie nagrody.

III. Zasady i przebieg konkursu

§ 9
1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwa Małgorzata Sowa.
2. Udział w Konkursie polega na zamieszczeniu odpowiedzi na postawione pytanie pod postem o tytule "Konkurs" na tablicy PiLLow Design na Facebooku (w dniach 15.09.2014 do uzyskania 2222 fanów na fanpage PiLLow Design). Zwyciężca zostanie wyłoniony na podstawie daty/godziny/minuty/sekundy wpłynięcia maila ze zrzutem ekranu na podany adres mailowy. W przypadku gdyby dwie osoby przesłały jednocześnie zrzut ekranu z liczbą 2222 fanów, kryterium decydującym będzie to, która z nich pierwsza umieści komentarz pod banerem konkursu na stronie PiLLow Design. Zwycięzca zostanie ogłoszony w nowym poście na tablicy PiLLow Design na Facebooku pt. "Rozstrzygnięcie Konkursu" najpóźniej trzy dni po uzyskaniu 2222 fanów przez fanpage PiLLow Design.

3. Nagrodą dla zwycięzcy będzie ażurowy naszyjnik sutaszowy "Adanel" z naturalną, białą perłą słodkowodną (ze zdjęcia konkursowego). Zwycięzca zostanie oznaczony na tablicy fanpage PiLLow Design na Facebooku w poście „Rozstrzygnięcie Konkursu” i zostanie poproszony(a) o zamieszczenie potwierdzenia przyjęcia wyniku „Konkursu”. Dane osobowe, zawierające również adres do wysyłki zwycięzca przekazuje na e-mail organizatora: gosia.sowa@gmail.com
TOP